Ing. Eva Behenská, MBA

Fotky mají styl, nápad, vzhled a jsou úžasnou vzpomínkou, kterou Pavlína dokáže zachytit.

Ing. Eva Behenská, MBA

Jáchimová Pavlína - FOTOGRAF - Logo

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Vánoční Minifocení ve studiu

  Čtvrtek, 17. Listopadu 2016 | Děti

Tak nám to léto uteklo jako voda, najednou je listopad a za měsíc budeme všichni netrpělivě čekat na Ježíška :-) Nejen jako fotografka dobře vím, že nejtěžší je každý rok sehnat krásný dárek pro rodiče a prarodiče. Takový, který by je potěšil, překvapil a rozhodně nebyl lapač prachu.

Fotokniha od Saal Digital

  Čtvrtek, 7. Července 2016 | Grafika, Retuše

Před nějakým časem se objevil nový hráč na trhu v tisku a zpracování fotoknih pro profesionály i amatéry. Má velmi sebevědomý a lákavý marketing - nabízí profesionálním fotografům dárkový poukaz v hodnotě 1200 Kč, za upřímnou recenzi jejich práce..

Focení jako dárek

  Pátek, 11. Prosince 2015 | Portréty

Štědrý den se blíží a vy stále netušíte co koupit blízkým jako dárek? Darujte blízkým originální dárek: Dárkový poukaz na focení.

SVATEBNÍ BOUDOIR FOTOGRAFIE

  Pátek, 22. Května 2015 | Svatby

Focení svatebních příprav je jedna z nejhezčích částí svatebního dne. Ale většinou je kvůli svatebnímu shonu čas jen na dokumentaci líčení a oblékání do svatebních šatů. Proto bych chtěla všem nevěstám, které by si chtěly tuto část užít, nabídnout možnost zrealizovat svatební boudoir ve svatebním prádle, se závojem, se svatebními doplňky,.. v klidu před svatbou ve studiu.

First look, shledání plné emocí

  Čtvrtek, 23. Dubna 2015 | Svatby

Svatební den bývá opravdu hektický a novomanželé na sebe často nemají mnoho času. Věnují se rodině, přátelům a den D díky bohatému programu uteče jako voda. Udělejte si chvilku jenom pro sebe, zorganizujte „First look“.

Focení pro Svatební agenturu GaPe svatby

  Pondělí, 13. Dubna 2015 | Svatby

Těším se na hned na začátek příštího roku. V Plzni se budou dít velké věci a já a moje fotky budeme u toho. Připravujeme svatební veletrh 2016 v Evropském hlavním městě kultury - v Plzni. Těšte se také!

Jak zabavit hosty na svatbě během focení?

  Pondělí, 9. Března 2015 | Svatby

Fotografování novomanželů probíhá nejčastěji po slavnostním obědě. Hosté mají plná bříška, pochutnávají si na svatebním dortu a popíjejí kávičku. Je to tedy ta nejvhodnější doba - hostům budete pravděpodobně nejméně chybět. Novomanželé si nechávají (po domluvě s fotografem) na focení většinou 1 až 2 hodiny. Nemusí se vám to zdát dlouho, ale je lepší mít nějaký menší program vymyšlený. Nebo ho alespoň mít v záloze, aby ho např. svědci mohli v případě potřeby použít... A tak mám pro vás pár rad a tipů, jak zpestřit program na svatební zábavu.

Verča & Míra

  Středa, 5. Listopadu 2014 | Portréty

Boudoir fotografie je známá také jako fotografie ložnicová nebo intimní. Jde o nafocení sexy fotografií, které působí smyslně a decentně. Důležitým prvkem je svádění, naznačování, hra a také tajemství, které dává prostor pro fantazii.

Prague wedding photo-editorial

  Středa, 29. Října 2014 | Svatby

Posledních pár letních dní nám dovolilo vyrazit do zahrad Pražského hradu, nafotit krásné fotografie a přiblížit vám tak něžnou atmosféru svatebního dne.

Sesterské těhotenské focení

  Úterý, 29. Července 2014 | Portréty

Míša a Katka jsou sestry a obě jsou těhotné. Takové krásné téma pro večerní focení!

 

 

 

NOVINKY NA PHOTOBLOGU

  zajímavosti ze světa fotografie  

newborn-foto-kniha foceni jako darek