Jan Zeman, fotograf

Jestli máte strach, že se budete před objektivem stydět, tak Vás můžu uklidnit, protože její první úsměv Vás veškeré nervozity zbaví.

Jan Zeman, fotograf

Jáchimová Pavlína - FOTOGRAF - Logo

Svatby

SVATEBNÍ BOUDOIR FOTOGRAFIE

  Pátek, 22. Května 2015 | Svatby

Focení svatebních příprav je jedna z nejhezčích částí svatebního dne. Ale většinou je kvůli svatebnímu shonu čas jen na dokumentaci líčení a oblékání do svatebních šatů. Proto bych chtěla všem nevěstám, které by si chtěly tuto část užít, nabídnout možnost zrealizovat svatební boudoir ve svatebním prádle, se závojem, se svatebními doplňky,.. v klidu před svatbou ve studiu.

First look, shledání plné emocí

  Čtvrtek, 23. Dubna 2015 | Svatby

Svatební den bývá opravdu hektický a novomanželé na sebe často nemají mnoho času. Věnují se rodině, přátelům a den D díky bohatému programu uteče jako voda. Udělejte si chvilku jenom pro sebe, zorganizujte „First look“.

Focení pro Svatební agenturu GaPe svatby

  Pondělí, 13. Dubna 2015 | Svatby

Těším se na hned na začátek příštího roku. V Plzni se budou dít velké věci a já a moje fotky budeme u toho. Připravujeme svatební veletrh 2016 v Evropském hlavním městě kultury - v Plzni. Těšte se také!

Jak zabavit hosty na svatbě během focení?

  Pondělí, 9. Března 2015 | Svatby

Fotografování novomanželů probíhá nejčastěji po slavnostním obědě. Hosté mají plná bříška, pochutnávají si na svatebním dortu a popíjejí kávičku. Je to tedy ta nejvhodnější doba - hostům budete pravděpodobně nejméně chybět. Novomanželé si nechávají (po domluvě s fotografem) na focení většinou 1 až 2 hodiny. Nemusí se vám to zdát dlouho, ale je lepší mít nějaký menší program vymyšlený. Nebo ho alespoň mít v záloze, aby ho např. svědci mohli v případě potřeby použít... A tak mám pro vás pár rad a tipů, jak zpestřit program na svatební zábavu.

Prague wedding photo-editorial

  Středa, 29. Října 2014 | Svatby

Posledních pár letních dní nám dovolilo vyrazit do zahrad Pražského hradu, nafotit krásné fotografie a přiblížit vám tak něžnou atmosféru svatebního dne.

 

 

 

NOVINKY NA PHOTOBLOGU

  zajímavosti ze světa fotografie  

newborn-foto-kniha foceni jako darek