Ing. Eva Behenská, MBA

Samozřejmostí je individuální přístup, milá komunikace, hezké chvíle a příjemná atmosféra při samotném focení.

Ing. Eva Behenská, MBA

Jáchimová Pavlína - FOTOGRAF - Logo

First look, shledání plné emocí

  Čtvrtek, 23. Dubna 2015  |   Svatby  |  

Svatební den bývá opravdu hektický a novomanželé na sebe často nemají mnoho času. Věnují se rodině, přátelům a den D díky bohatému programu uteče jako voda. Udělejte si chvilku jenom pro sebe, zorganizujte „First look“.
first look


Jde o vaše první shledání před obřadem, které je zcela soukromé, většinou pouze za přítomnosti fotografa nebo kameramana, kteří se snaží zachytit vaše emoce, kdy se vidíte poprvé nachystaní a připravení na vyslovení svého „ano“. A že emoce bývají opravdu obrovské. Může to být také jediný moment, který strávíte o samotě bez rozjařených svatebčanů. Při „first looku“ je ten správný čas si v klidu před obřadem říci: „Miluju tě! Jdeme do toho!“


Fotografie, které při tomto shledání vznikají, jsou opravdu jedny z nejemotivnějších. Američtí snoubenci jsou ve „first loocích“ opravdoví profesionálové. Své první setkání plánují tak, aby překvapení bylo co největší. Ženich většinou stojí zády a nevěsta k němu pomalu přichází a klepe mu na rameno, aby se otočil a mohl ji poprvé spatřit. Velmi oblíbená jsou zámecká schodiště, kdy nevěsta v celé své kráse schází dolů k ženichovi, který netrpělivě čeká s kyticí. Variant je opravdu mnoho, snoubenci se mohou poprvé spatřit také na louce, kdy k sobě přicházejí schovaní za trsem balónků a postupně si odkrývají obličej, nebo se mohou schovat každý na jednu stranu dveří, chytit se za ruce a pomalu se k sobě přibližovat, dokud si nestojí tváří v tvář.


Z pohledu fotografa mohu potvrdit, že jde opravdu o nezapomenutelný zážitek. Uvědomíte si, že jste nevěsta a muž, který na vás netrpělivě čeká na balkóně, se brzy stane vaším manželem. Takže nádech a výdech, váš pohádkový den může začít!


 


zdroj fotografií: Pinterest


 

 

 

NOVINKY NA PHOTOBLOGU

  zajímavosti ze světa fotografie  

newborn-foto-kniha foceni jako darek