Michaela a Petr Hosovi. Sólisté baletu DJKT Plzeň

Má profesionální přístup a věnuje se vám v plné míře.

Michaela a Petr Hosovi. Sólisté baletu DJKT Plzeň

Jáchimová Pavlína - FOTOGRAF - Logo

Verča & Míra

  Středa, 5. Listopadu 2014  |   Portréty  |  

Boudoir fotografie je známá také jako fotografie ložnicová nebo intimní. Jde o nafocení sexy fotografií, které působí smyslně a decentně. Důležitým prvkem je svádění, naznačování, hra a také tajemství, které dává prostor pro fantazii.
verca a mira

Klientkami o boudoiru jsou především ženy, které chtějí pro svého partnera originální a sexy dárek. Chtějí se mu ukázat v novém světle a v neposlední řadě také zažít sexy zkušenost, uvědomit si vlastní krásu a zvýšit sebevědomí. Tento dárek obdrží muž často ve svatební den jako malé připomenutí toho, jak nádhernou ženu si bere a také jako nevinnou návnadu na svatební noc. Boudoir fotografie je ideální dárek také k výročí svatby, narozeninám nebo k Vánocům.

Boudoir, ale nemusí být jen o ženách. Pokud nemáte odvahu, vezměte partnera na focení s sebou a prožijte si ten pocit intimní neodolatelnosti společně. Po focení si můžete třeba zajít do oblíbené restaurace a udělat si romantický zbytek večera. Společně se pak můžete těšit na podobné fotky, jaké jsem udělala například Verče a Mírovi a které si tady můžete prohlédnout.


Přeji vám všem, kteří se odhodláte k nafocení boudoir fotografií, jedinečné zážitky a především skvělý pocit ve vlastním těle.

Pavlína

 

 

 

NOVINKY NA PHOTOBLOGU

  zajímavosti ze světa fotografie  

newborn-foto-kniha foceni jako darek