Michaela Rambousková

Fotografie vypadají originálně, profesionálně a jsou dokonalou připomínkou našeho nejdůležitějšího dne.

Michaela Rambousková

Jáchimová Pavlína - FOTOGRAF - Logo

O MNĚ

kdo vlastně jsem a co všechno dělám?
Pavlína Jáchimová

Jmenuji se Pavlína Jáchimová a pocházím z malé vesničky v Západních Čechách. Střední uměleckoprůmyslovou školu jsem vystudovala v Ústí nad Orlicí a dále promovala na Západočeské univerzitě v Plzni z dějin umění, grafického designu a umělecké fotografie.

Profesionálně fotit jsem začala v roce 2011 a i když jsem měla možnost projít např. školením reportážní fotografie s mistrem oboru v Čechách, Janem Šibíkem, zamilovala jsem si focení svateb, portrétů a dětí.

Ve volné tvorbě se věnuji makrofotografii, fotografii zvířat a ráda vymýšlím a realizuji své fotoprojekty. Velmi oblíbeným se stal projekt “Balet” - v nehostinném prostředí Pražského sídliště fotím krásné baletky v neuvěřitelných pózách. Nejde však o typické taneční foto, ale o zachycení lásky k baletu. Hned první fotografie tohoto projektu jsem pořídila s jednou z největších osobností českého baletu, nositelkou ceny Thálie, Ivonou Jeličovou, sólistkou baletu Národního divadla Brno.

Kromě fotografie se také věnuji grafickému designu.
Navrhuji design osobních i firemních tiskovin a webových stránek (www.fixity.cz).

Ráda cestuji a poznávám jiné kultury, mám ráda moravské víno, plzeňské pivo, usměvavé lidi, zábavu, teplo, svou čtyřletou fretku a miluji svou práci.

Pavlína Jáchimová

 

 

 

 

 

NOVINKY NA PHOTOBLOGU

  zajímavosti ze světa fotografie  

newborn-foto-kniha foceni jako darek